UPDATED ON     20-Apr-24 3 Matches to be played
<< BACK
  MIXED LEAGUES     MENS LEAGUES     LADIES LEAGUES  
  Division One                   Division One                   Division One                
  TEAM Played Won Drawn Lost Points For Against     TEAM Played Won Drawn Lost Points For Against     TEAM Played Won Drawn Lost Points For Against  
  Belstead & Bergholt A 12 12 0 0 24 77.0 31.0     Ipswich YM Exiles A 12 10 2 0 22 71.0 37.0     Belstead & Bergholt 12 12 0 0 24 87.5 20.5  
  Abbeygate A 12 9 0 3 18 73.5 34.5     Thorpeness 12 10 1 1 21 78.5 29.5     Rushmere A 12 8 1 3 17 66.5 41.5  
  Ipswich YM Exiles A 12 7 1 4 15 65.0 43.0     Abbeygate A 12 7 1 4 15 65.5 42.5     Stowmarket 12 6 1 5 13 58.0 50.0  
  Stowmarket A 12 7 0 5 14 59.0 49.0 R.Hurlock Belstead & Bergholt 12 7 0 5 12 66.5 41.5     Corinthians A 12 5 2 5 12 51.5 56.5  
  Rushmere A 12 3 2 7 8 45.0 63.0     Stowmarket A 12 4 0 8 8 41.5 66.5     Abbeygate 12 6 1 5 10 65.0 43.0  
  Corinthians A 12 2 1 9 5 47.0 61.0     Rushmere A 12 2 0 10 4 30.0 78.0     Ipswich YM Exiles A 12 2 1 9 5 38.5 69.5  
  Felixstowe A 12 0 0 12 0 11.5 96.5     DVE A 12 0 0 12 0 25.0 83.0     Rushmere B 12 0 0 12 0 11.0 97.0  
                                                           
  Division Two                   Division Two                   Division Two                
  TEAM Played Won Drawn Lost Points For Against     TEAM Played Won Drawn Lost Points For Against     TEAM Played Won Drawn Lost Points For Against  
  Belstead & Bergholt B 11 9 0 2 18 59.5 39.5     Corinthians A 12 10 0 2 20 80.5 27.5     Felixstowe A 8 6 2 0 14 52.0 20.0  
  Rushmere B 12 7 1 4 15 53.5 54.5     Glevering A 12 8 0 4 16 56.0 52.0     DVE 8 6 1 1 13 52.0 20.0  
  Leiston 12 7 0 5 14 63.0 45.0     Needham A 12 6 0 6 12 57.0 51.0     Constitutional  8 3 1 4 7 37.5 34.5  
  Ipswich YM Exiles B 12 5 1 6 11 50.5 57.5     Rushmere B 12 6 0 6 12 52.5 55.5     Skillcentre 8 3 0 5 6 38.5 33.5  
  Thorpeness A 11 5 0 6 10 52.5 46.5     Felixstowe A 12 6 0 6 12 52.0 56.0                      
  Corinthians B 12 4 2 6 10 50.0 58.0     Corinthians B 12 5 1 6 11 50.0 58.0                      
  Abbeygate B 12 1 2 9 3 40.0 68.0     DVE B 12 0 1 11 1 30.0 78.0                      
                                                           
  Division Three                    Division Three                                     
  TEAM Played Won Drawn Lost Points For Against     TEAM Played Won Drawn Lost Points For Against                      
  Stowmarket B 12 10 0 2 20 68.5 39.5     Ipswich Tigers A 12 12 0 0 24 101.0 7.0                      
  Skillcentre A 12 6 4 2 16 57.5 50.5     Abbeygate B 12 8 1 3 17 69.0 39.0                      
  DVE A 11 6 2 3 14 62.5 36.5     Corinthians C 12 7 1 4 13 53.5 54.5                      
  Framlingham A 12 3 4 5 10 53.0 55.0     Ipswich YM Exiles B 12 5 2 5 12 58.0 50.0                      
  Glevering A 12 3 4 5 10 52.0 56.0     BSP Drakes A 12 6 0 6 12 46.0 62.0                      
  Woodbridge A 11 3 3 5 9 48.0 51.0     Woodbridge A 12 2 0 10 4 33.0 75.0                      
  Corinthians C 12 1 1 10 -1 27.5 80.5     Rushmere C 12 0 0 12 0 17.5 90.5                      
                                                           
  Division Four                   Division Four                                    
  TEAM Played Won Drawn Lost Points For Against     TEAM Played Won Drawn Lost Points For Against                      
  Felixstowe B 8 7 0 1 14 49.5 22.5     Stowmarket B 10 9 1 0 19 76.0 14.0                      
  BSP Drakes 8 4 1 3 7 37.5 34.5     Stradbroke A 10 7 0 3 14 50.0 40.0                      
  Felixstowe C 8 4 0 4 7 37.0 35.0     Ipswich Tigers B 10 6 1 3 13 55.5 34.5                      
  Corinthians D 8 2 1 5 5 29.5 42.5     Skillcentre A 10 5 0 5 10 50.5 39.5                      
  Skillcentre B 8 2 0 6 4 26.5 45.5     Corinthians D 10 2 0 8 4 31.0 59.0                      
                      Rushmere D 10 0 0 10 -5 7.0 83.0                      
  Division Five                                                        
  TEAM Played Won Drawn Lost Points For Against     Division Five                                    
  DVE B 7 7 0 0 14 51.5 11.5     TEAM Played Won Drawn Lost Points For Against                      
  Constitutional  8 5 1 2 11 49.0 23.0     Leiston A 12 11 0 1 22 89.0 19.0                      
  Rushmere C 8 4 0 4 8 45.5 26.5     Ipswich Ym Exiles C 12 9 0 3 18 74.5 33.5                      
  Woodbridge B 7 2 0 5 4 14.5 48.5     Felixstowe B 12 8 0 4 16 62.0 46.0                      
  Thorpeness B 8 0 1 7 -3 10.5 61.5     BSP Drakes B 12 7 0 5 14 55.0 53.0                      
                      Skillcentre B 12 4 0 8 8 48.5 59.5                      
                      Woodbridge B 12 3 0 9 6 28.5 79.5                      
                      Stradbroke B 12 0 0 12 -1 20.5 87.5                      
                                                           
                      Division Six                                    
                      TEAM Played Won Drawn Lost Points For Against                      
                      DVE C 10 9 0 1 18 71.0 19.0                      
                      Hadleigh  10 8 0 2 16 62.0 28.0                      
                      Needham B 10 5 0 5 10 54.0 36.0                      
                      Thorpeness B 10 4 0 6 8 34.5 55.5                      
                      Stowmarket C 10 4 0 6 7 38.5 51.5                      
                      Framlingham B 10 0 0 10 0 10.0 80.0